EMS YAPI
 • Bizi Yakından Tanıyın

  EMS HAKKINDA

  Geçmişin Tecrübesi, Bugünün Teknolojisi ve Yarının Vizyonuyla EMS YAPI…

  Uzun yıllardır sektörde önemli bir konumda yer alan EMS YAPI’nın temelleri, bugüne kadar yaptığı sağlam ve güvenilir projelerle binlerce insanı ev sahibi yapan, altyapı taahhüt işleriyle sektörde güvenin ve kalitenin yansıması haline gelen Mermer ailesinin tecrübeleri ışığında atıldı. 2006 yılında, İnşaat Mühendisi Hayrettin Mermer’in tecrübelerinden de istifade edilerek, küçük yaştan itibaren sektörde büyük tecrübe edinmiş olan Dr. Ekonomist Emre Mermer ve İnşaat Mühendisi Ahmet Murat Mermer öncülüğünde, EMS YAPI kuruldu. 

   

  Bu güçlü yapıyı inşa eden ailenin temsilcileri Dr. Ekonomist Emre Mermer ve İnşaat Mühendisi Ahmet Murat Mermer kardeşler, sağlam temeller üzerine kurulan bu yapıyı modern, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla harmanlayarak, değişen ve gelişen yapı sektörüne öncülük etme hedefi doğrultusunda büyük bir adım attı. Bu dönemde mimari çizgi çok daha kreatif hale gelirken, müşteri isteklerine tam anlamıyla yanıt veren projelere imza atıldı.

   

  Yine bu süreçte, güven üzerine inşa edilen kuruluş ilkeleri ve kalite standartları aynı şekilde korunarak, geleceğe olan yenilikçi bakış açısıyla daha modern bir kurumsal strateji doğrultusunda, büyüme ve gelişme devam etti. Birbirine sıkı sıkıya bağlı aile üyelerinin çatısı altında; en yeni teknolojiyi kullanan, kurumsallıktan hiçbir zaman ödün vermeyen, hep daha iyisi için çalışan ve attığı inovatif adımlarla sektöre yön veren daha güçlü bir yapı oluştu.

   

  EMS YAPI, ortaya koyduğu ilk projeden günümüze kadar, dünyanın ve ülkemizin kendi alanlarındaki en iyi markalarını kaliteyle buluşturmuş, müşterilerine konforlu ve kaliteli yaşam alanları sunmuştur. Ayrıca bünyesinde istihdam ettiği nitelikli iş gücü, son teknoloji geniş makine parkuru ve ekipmanlarıyla inşaat süreçlerini hızlı bir şekilde tamamlayıp, artık gelenek haline gelen ‘erken teslim’ süreçleriyle yatırımcısına sürekli kazandırmakla beraber, her geçen gün organik olarak büyümektedir.

   

  EMS YAPI’nın yatırımcılarına kazandırmasının bir diğer unsuru da uyguladığı fiyat poltikasıdır. Projelerinin üretimini kendi ekibi ve ekipmanıyla gerçekleştirdiği, inşai faaliyetlerini gerçekleştirirken bir yandan da arsa yatırımları yaptığı ve projelerin yapım maliyetlerinde büyük oranda özkaynak kullanmakta olduğu için, projelerinde oluşan bu maliyet avantajını, yatırımcıların lehine yansıtarak, yatırımcılarına büyük kazanç olarak dönmesini sağlamıştır.

   

  Bütün projelerini en yeni teknoloji ve en yüksek kalite standartlarına uygun olarak geliştiren EMS YAPI, kaliteyi en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunmayı ve bu bağlamda dinamik çözümler geliştirmeyi sosyal sorumluluk gereğince kendisine görev addetmiştir. Bu doğrultuda ‘’Paranız küçülmeden yatırımınız büyüsün!’’ anlayışını benimseyerek bir fiyat politikası belirlemiş, bu fiyat politikasında kaliteden asla ödün vermeden, proje geliştirdiği bölgelere değer katarak çalışmalarına devam etmektedir. 

 • ŞİRKET:

  Şirketin Ticaret Ünvanı: EMS YAPI İNŞAAT TAAHHÜT YATIRIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

   

  Adres:
  Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. B Blok No:5/1/65 Beylikdüzü / İSTANBUL


  İletişim Bilgileri:
  Tel No: 444 20 67
  www.ems-yapi.com


  Ticaret Sicil Müdürlüğü:

  İstanbul


  Ticaret Sicil No:
  602097-0


  Şirketin Merkezi:
  İstanbul


  Şirketin Taahhüt Edilen Sermaye Miktarı:
  200.000.000,00 - TL


  Şirketin Ödenen Sermaye Miktarı:
  200.000.000,00 - TL


  İlk Tescil Tarihi:
  29.09.2006


  Vergi Dairesi - Vergi No:
  Beylikdüzü Vergi Dairesi - 334 049 3328


  Mersis No:
  0334 0493 3280 0010

   

  YÖNETİM KURULU:

  Yönetim Kurulu Üyeleri:
  Ahmet Murat MERMER - İbrahim Emre MERMER

   

  DENETÇİ:

  BK Bağımsız Denetim A.Ş.

  29 EKİM MAHALLESİ MUAMMER AKSOY CAD. NO: 26/09 NİLÜFER /BURSA  SİCİL GAZETESİ


 • VİZYONUMUZ

  Doğanın bize sunduklarının bilinciyle;

  ​Ülkemizin refahını sağlayacak ve insanlarımızın yaşam standardını yükseltmekte önemli rol oynayacak. Sektörümüzde, proaktif fiyat politikamız ile rekabet ortamına katkı sağlamak, yurt dışında üstlendiğimiz projelerle ülkemizi ve sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmektir.

 • MİSYONUMUZ

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun projeler üreterek etkin üretim ve tüketim sağlamaktır.

  Hızla değişen ve gelişen dünya yapı standartlarını teknolojik altyapı , modern mimari ve yapı güvenliğini esas alarak yakından takip etmektir.

  Kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak tüm müşterilerimize ulaşılabilir kılmaktır. Uygun fiyat politikamızı ülkemiz insanının alım gücüne hitap edecek ödeme koşulları destekleyerek daha fazla aileyi mülk sahibi yapmaktır. Bu bağlamda sektörün öncü sosyal sorumluluk ilkesine bağlı bir şirket olarak varlığını sürdürmektir.

 • FİYAT POLİTİKAMIZ

  Paranız küçülmeden yatırımınız büyüsün

  Fiyat politikamızın temel amacı; maliyet kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmektir. Bu bağlamda fiyat politikamız, maliyet avantajını müşterilerimize fiyat avantajı olarak yansıtarak yatırımlarına değer katmaktır.

  - EMS Yapı, 'maliyet' kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmek amacıyla; kat karşılığı sisteminin yerine kendi arsalarına projeler üretmeyi öncelikle tercih etmektedir.

  - EMS Yapı, malzeme tedarikinde vadeli alım ve barter sistemini kullanmayarak, nakit alımı tercih etmekle, üretim maliyetlerini asgariye indirmektedir.

 • ÜRETİM PRENSİPLERİMİZ

  - EMS Yapı, malzeme tedariğinde vadeli alım ve barter sistemini kullanmayarak, nakit alımı tercih etmekle, üretim maliyetlerini asgariye indirmektedir.

  - EMS Yapı, inşaa ettiği yapılarda mülkiyeti kendisine ait makina-teçhizatları kullanarak maliyetlerini minimize etmektedir.
+15

YILLIK HİZMET YOLCULUĞU

2006’dan bu yana kalite ve güvenle, bütün projelerimizi en yeni teknoloji ve en yüksek kalite standartlarına uygun olarak geliştiriyoruz.

+500

KİŞİLİK PROFESYONEL BİR EKİP

Alanında uzman, deneyimli ve kaliteli ekibimizle her daim bölgelere değer katan ve yatırımcısına kazandıran projeler geliştiriyoruz.

+50

KİŞİLİK GÜÇLÜ OPERASYON EKİBİ

Son derece deneyimli ve profesyonel operasyon ekibimizle, projelerinizi daima ‘’erken’’ ve eksiksiz teslim ediyoruz.

+15

HAYATA GEÇEN PROJE

Geliştirdiğimiz ilk projeden bu yana, dünyanın kendi alanlarındaki en iyi markalarını EMS kalitesiyle buluşturuyor, müşterilerimize konforlu ve lüks yaşam alanları sunuyoruz.

Kariyer Merkezi

EMS YAPI ailesine katılmak için başvuru formunu doldurun.


EMS Yapı

E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN


KVKK Aydınlatma Metnini Okudum


SOSYAL MEDYA

Brand vadi

Bu site bilgilendirme ve tanıtım amaçlıdır.
EMS YAPI projede gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.


Copyright © 2021 EMS YAPI - All rights reserved.