VİZYONUMUZ

Doğanın bize sunduklarının bilinciyle;

Ülkemizin refahını sağlayacak ve insanlarımızın yaşam standardını yükseltmekte önemli rol oynayacak sektörümüzde, proaktif fiyat polikalarımız ile rekabet ortamına katkı sağlamak, yurt dışında üstlendiğimiz projelerle ülkemizi ve sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun projeler üreterek etkin üretim ve tüketim sağlamaktır.

Hızla değişen ve gelişen dünya yapı standartlarını teknolojik altyapı , modern mimari ve yapı güvenliğini esas alarak yakından takip etmektir.

Kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak tüm müşterilerimize ulaşılabilir kılmaktır. Uygun fiyat politikamızı ülkemiz insanının alım gücüne hitap edecek ödeme koşulları destekleyerek daha fazla aileyi mülk sahibi yapmaktır. Bu bağlamda sektörün öncü sosyal sorumluluk ilkesine bağlı bir şirket olarak varlığını sürdürmektir.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Paranız küçülmeden yatırımınız büyüsün

Fiyat politikamızın temel amacı; maliyet kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmektir. Bu bağlamda fiyat politikamız, maliyet avantajını müşterilerimize fiyat avantajı olarak yansıtarak yatırımlarına değer katmaktır.

- EMS Yapı, 'maliyet' kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmek amacıyla; kat karşılığı sisteminin yerine kendi arsalarına projeler üretmeyi öncelikle tercih etmektedir.

- EMS Yapı, malzeme tedarikinde vadeli alım ve barter sistemini kullanmayarak, nakit alımı tercih etmekle, üretim maliyetlerini asgariye indirmektedir.

ÜRETİM 

PRESİPLERİMİZ

- EMS Yapı, malzeme tedariğinde vadeli alım ve barter sistemini kullanmayarak, nakit alımı tercih etmekle, üretim maliyetlerini asgariye indirmektedir.

-EMS Yapı, inşaa ettiği yapılarda mülkiyeti kendisine ait makina-teçhizatları kullanarak maliyetlerini minimize etmektedir.