EMS YAPI

PROJE ADI

EMS 111 Residence


EMS YAPI'nın hem arsa sahibi hem de yüklenicisi olduğu EMS 111 Residence projesi, E-5'e 500 metre mesafede merkezi bir konumda bulunmakla beraber, yatırım değeri hâlihazırda yüksek olan ve her geçen gün yükselmeye devam eden bölgenin tam merkezinde yer almaktadır. EMS 111 Residence; kalitesi, farklı konsepti, tasarımında barındırdığı ilkler ve sunduğu imkânlarla benzerlerinden ayrışmaktadır.

 

Yüksek kalite, sağlam statik yapı ve modern yaşamın sunduğu tüm teknolojik imkânları barındıran EMS 111 Residence projesi, inşa edildiği bölgenin ilklerini barındırmanın ihtişamını da yansıtmaktadır. EMS 111 Residence, her daireye özel yüksek hacimli depo tahsis etmesi ve güneş panelleriyle güneş enerjisinden yararlanılarak sürdürülebilir temiz bir çevre için çok daha verimli ve tasarruflu bir sistemi barındırması bakımından, kardeş projesi EMS 211 Park ile birlikte bölgenin ilk ve tek projeleri olarak öne çıkmaktadır.

 

80 adet 1+1+1, 8 adet 2+1+1 olmak üzere toplamda 88 daire bulunan projemizde, aynı zamanda 6 ticari ünite yer almaktadır. 85m², 86m², 89m², 90m², 91m² olmak üzere 5 farklı tipte daire seçeneğinin bulunduğu EMS 111 Residence, %1 KDV avantajı ve çok cazip esnek ödeme koşulları ile satışa sunulmuştur.

 

 

Brand Vadi İstanbul
30.05.2015 Tamamlandı
 
Brand Vadi İstanbul
88  DAİRE
Brand Vadi İstanbul
6  İŞ YERİ

 

DİĞER PROJELER
Yeni Projeler Bizi Sevindirir

Projenizi bizimle paylaşmak için hemen formu doldurun.


EMS Yapı

E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN


KVKK Aydınlatma Metnini Okudum


SOSYAL MEDYA

Brand vadi

Bu site bilgilendirme ve tanıtım amaçlıdır.
EMS YAPI projede gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.


Copyright © 2021 EMS YAPI - All rights reserved.